Konferencia FM Camp 2016

FM Camp 2016 je dvojdňová odborná konferencia plná prípadových štúdií z praxe a trendov v oblasti Facility a Property Managementu na Slovensku.

V dňoch  28. - 29. apríla 2016 prednesie množstvo hosťujúcich rečníkov v luxusných priestoroch rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad prednášky v troch tematických sekciách:

  • Prípadové štúdie vo Facility a Poperty Managemente
  • Využitie IT technológií vo Facility a Property Managemente
  • Energetický management
  • Energetický management pre mestá a obce

Program konferencie doplní:

  •  spoločenský večer v bazénoch Blue Sapphire AquaCity Poprad

Nezabudnite si doma plavky!


Účastnícky poplatok

Skorá registrácia do 17. 04. 2016 Od 18. 04. 2016
90,00 EUR + 20% DPH = 108,00 EUR 120,00 EUR + 20% DPH = 144,00 EUR

Poplatok obsahuje:

  • vstup na konferenciu
  • obed 28. 04. 2016
  • vstup do bazénov Blue Sapphire AquaCity Poprad počas spoločenského večera 28. 04. 2016, občerstvenie, drinky

Zrušením prihlášky je účastník povinný zaplatiť storno poplatok, ktorý pokrýva náklady organizátora:

  • Pri zrušení pred dátumom 23. 4. 2016 - 50% z ceny pôvodnej registrácie
  • Pri zrušení 23. 4. 2016 alebo neskôr nie je možné prihlášku zrušiť. Je možné poslať na akciu náhradníka

Miesto konania

Stredisko AquaCity Poprad doplnené luxusným hotelom a reštauráciou s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry je sebestačné vďaka využívaniu geotermálnej vody a slnečnej energie. Ako prvá spoločnosť v Strednej Európe získala certifikát Green Globe, jeden z najprísnejších štandardov za udržateľný rozvoj v cestovnom ruchu. V rokoch 2007 - 2008 bolo AquaCity Poprad vyhlásené 200 000 odborníkmi z 190 krajín za Najlepšie ekologické stredisko na svete v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii "Worlds Leading Green Resort".

Stredisko využíva rozsiahle podzemné zásoby geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú práve v lokalite Podtatranskej kotline. Po odovzdaní svojej energie vo výmenníkoch tepla a tepelných čerpadlách sa ochladená termálna voda vracia späť do prírody a zachováva sa tak prírodný cyklus. Vďaka zasklenej fasáde bazénového centra  Blue Sapphire dokáže stredisko svojpomocne premieňať slnečné prostredníctvom fotočlánkov na čistú elektrickú energiu.

Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény,ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Vďaka lokálnemu termálnemu prameňu a moderným technológiám s využitím UV filtrácie nájdete vo vonkajších bazénoch AquaCity kryštálovo čistú termálnu vodu.

Bazény Blue Sapphire

Bazény Blue Sapphire sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva termálnu vodu a zároveň využíva aj slnečnú energiu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Presklená fasáda poskytuje dostatok svetla počas dňa a podvečer ponúka nezabudnuteľný zážitok pri pozorovaní západu slnka a Vysokých Tatier. Dve steny fasády sú osadené fotovoltaickými článkami, ktoré zabezpečujú výrobu čistej elektrickej energie. Nad bazénmi Blue Sapphire je samostatná presklená terasa, ktorej dominuje jeden z najväčších detských kútikov na Slovensku.

V tomto výnimočnom objekte sa bude konať večerný spoločenský program konferencie FM Camp 2016. O zábavu bude určite postarané!